Lokma Döktürmek İstiyorum

En Uygun İstanbul Lokma Döktürme Fiyatları

Firmamız en uygun İstanbul lokma döktürme fiyatları ile halkımızın bütçesini düşünüyor, sunduğumuz indirim kampanyalarıyla rahatlıkla hizmet almalarını sağlıyoruz. Ortalama davetli sayısını belirterek rezervasyon yaptırmak istediğinizde %20 indirimli lokma döktürme fırsatından yararlanmanız mümkün oluyor. Organizasyonlarda iş yükünü hafifletmek, ikram hazırlığıyla uğraşarak vakit kaybetmek isteyenler için hem lezzetli hem ekonomik lokma firması arıyorsanız bizler size en iyi hizmeti sunmak için bir telefon kadar yakınız.

Hayır Lokması Döktürme Fiyatları
Hayır Lokması Döktürme Fiyatları

İstanbul Lokma Döktürme Fiyatları 700 TL’den Başlıyor

Nefis ve bir o kadar da sağlıklı lokma için sipariş verirken bütçenizi de düşünüyorsanız, İstanbul içine en uygun fiyatlara sunduğumuz lokma döktürme hizmeti için bizleri arayabilirsiniz. İstanbul lokma döktürme fiyatlarımız 700 TL’den başlıyor ve porsiyon başına 500 kişiden 10.000 kişiye kadar servisimizi tercih edebiliyorsunuz. Fiyatlarımıza nakliye, lokma seyyar arabası kiralama, 2 usta ile lokma dökme ve servisi, dağıtım için gerekli ekipmanlar dahil edilmektedir. Bizi arayıp randevu aldıktan sonraki sürecin tamamını firma olarak bizler üstleniyoruz. Çıtır çıtır, sıcak ve enfes lokmaları istediğiniz yerde döküyor, misafirlerinize dağıtıyoruz.

Lokma Arabası Kiralama Firması
Lokma Arabası Kiralama Firması

Lokma Döktürmek İstiyorum Diyorsanız Hemen Arayın

Lokma görüntüsü ve lezzetiyle en çok beğenilen tatlılardandır. Hafif olmasının yanı sıra doyuruculuğuyla organizasyonların baş tacıdır. Bir de işinin ehli İstanbul lokma döktürme firması ile çalışıyorsanız misafirleriniz tattığı lezzetten hoşnut kalarak davetten ayrılacaktır. Sizleri ve davetlilerinizi memnun etmek için en kaliteli malzemeler kullanarak lokma tatlı döküyor, yerine sıcak bir şekilde tüketilmesi için itinalı bir çalışma sergiliyoruz. Lokma döktürmek istiyorum diyorsanız hemen arayın.

Lokmacı Kiralama İstanbul
Lokmacı Kiralama İstanbul

İstanbul da lokma döktürmek istediğinizde firmamız sizlere uygun fiyatlara kaliteli hizmet sağlamaktadır. İstanbul içi nakliye tabak çatal şerbet lokma her şey dahil 700 TL den başlayan fiyatlarla hizmet veriyoruz. İletişim : 0 553 241 40 67

Call Now ButtonAra
×